Konečně zase ve škole!

14. listopad 2017 | 09.55 |

Původně jsem dneska neplánoval jít do školy, ale stačil mi jeden pohled na Františka v pyžamu a řekl jsem si, že dneska se tam prostě dostat musím, i kdybych se měl do posluchárny doplazit po čtyřech.

Můj dnešní plán se totiž sestával z koukání na filmy a odmítání sexuálních návrhů cizích pánů, což se rychle omrzí. A navíc mi začínal chybět pohyb. Nikdy bych nevěřil, že něco takového napíšu. Chyběl mi pohyb.

Tak jsme vyrazili, už to tolik nebolí, cítím to hlavně když neopatrně došlápnu, lehce ťuknout do země můžu. Párkrát jsem se dokonce opřel o Františka, což bude asi vrchol dneška. Pokud mi ovšem ve schránce nepřistane něco zvlášť hustého, ale o tom pochybuju. Opírání o Františka se vyrovnají jenom moje fantazie o něm.

Pro velký úspěch jsme přišli o hodinu později. Ale nevadilo to, protože pořád se ještě chytám s tím, co jsme měli na semináři a taky jsem navíc trochu švindloval a koukal se dopředu. A lidí tam je strašně moc, takže si toho ani nikdo nevšiml.

Asi bych měl přestat studovat dopředu, protože pak nemám na některých přednáškách vůbec žádné překvapení... Ale v monitoru můžu sledovat zamyšleného Františka, takže super! Mějte se hezky, jdu se tomu aspoň trochu věnovat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Konečně zase ve škole! tlapka 17. 11. 2017 - 14:32
RE(2x): Konečně zase ve škole! fluffy-vegan 17. 11. 2017 - 17:29