Seznamky jsou divné

13. listopad 2017 | 21.16 |

Snažím se proniknout do tajů seznamkování, abych věděl, o co přesně jde a co tam mám vlastně dělat.

Moje představa byla taková, že si tam najdu nějakého kamaráda na dopisování, s kterým si občas vyměníme nějakou úvahu o životě a nijak dál to zajít nemusí. Jak šeredně jsem se spletl!

Celá seznamka je víceméně o sexu a o věcech v reálu. Většina kluků tam se mnou chce hned spát, aniž by věděli kdo jsem. Jakmile zjistí, jak přibližně vypadám, je to samé strašně trapné omlouvání, že to jako fakt ne. Jako by jim nestačilo napsat, že hledám opravdu jen pokec. Ne. Prostě ne. Seznamka pro mě asi fakt není. Protože buď budu předstírat, že jsem atlet a sexy Adonis, což způsobí, že se se mnou všichni budou chtít sejít (a pak mi někdo rozbije hubu za lhaní), nebo jim to řeknu rovnou, což zase znamená, že si se mnou nebude chtít nikdo ani psát.

Abych teda nebyl nefér, psal jsem si i s kluky, kteří po mně sex nechtěli a byli fajn, akorát to byly čestné výjimky. Jinak jsem zatím zjistil, že nejsem na náhodný sex s cizími pány. To je zjištění, co? A že každého porovnávám s Františkem a připadám si, jako kdybych ho podváděl. Což je směšné. Tak nic. Říkal jsem si, že bych sem aspoň dal nějaký hezký obrázek, ale z té seznamky mám v hlavě akorát pánské ozdoby, takže nic nebude.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Seznamky jsou divné lvice 15. 11. 2017 - 09:42
RE(2x): Seznamky jsou divné fluffy-vegan 15. 11. 2017 - 09:44