Toulky městem za školou

12. říjen 2017 | 14.43 |

Ještě nejsem ve škole ani měsíc a už jsem za školou. Jsem prostě rebel. Hned ráno jsem se vymluvil, že mi není dobře.

Vlastně je to pravda, není mi dobře a pár dní už nemůžu ani pořádně jíst. Tak jsem zatáhl školu a vydal se do města. Toulal jsem se celé dopoledne ani nevím kudy, chodil jsem náhodně uličkami a snažil jsem se restartovat. Moc se mi to nepodařilo. Na turisticky atraktivnějších místech se mi aspoň podařil splynout s davem. Zázrak.

Chodil jsem takhle celé dopoledne, i když jsem skoro nemohl. Pořád příjemnější, než alternativa. Dobře jsem vymrznul. Ještě teďka mi neroztály prsty u nohou.

Pak konečně nadešel čas, kdy otvírají čajovny. Zapadl jsem do té nejbližší otevřené, zalezl do rohu a dal si pu erh a vodnici. Vzpomněl jsem si na Filipino cvičení na vyprázdnění hlavy, tak jsem to dobu zkoušel. Na chvíli se mi to dokonce i podařilo, ale neudržel jsem ten stav dlouho. Musím trénovat. Teď tady je klid. Skoro všichni jsou ve škole nebo v práci.

A teď tu jsem jen já, čaj, vodnice, notebook a pár lidí, co si hledí svého. Ideální stav. Dvě holky, co se učí nějakou matiku. Starší kluk s kozí bradkou, co si z protějšího rohu udělal pracovnu a neúnavně na něčem dělá. Anebo taky jenom utíká jako já. A čajovník, dredatý týpek s pihovatým nosem co nás občas obejde, jestli něco nepotřebujeme.

Ale za pár hodin zavírají, dneska dřív, než obvykle. Takže se asi budu muset vrátit na kolej. Kill me now.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Toulky městem za školou tlapka 14. 10. 2017 - 12:13
RE(2x): Toulky městem za školou fluffy-vegan 14. 10. 2017 - 15:41